Hakkımızda

Hisar Turizm markası olan flyhisar.com “Bilet almanın en kısa yolu” sloganıyla müşterilerimizin 7/24 yanında olmak için 2018 yılında faaliyete başladı. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize hizmet verebilmek için global bir isim seçmeyi tercih ettik. Hisar Turizm 9 yıllık tecrübesi ile bireysel ve kurumsal müşterilerine özenle hizmet vermeye devam ediyor

Flyhisar.com'un dünya genelinde 100'den fazla çalışanı bulunmaktadır. 3D security sistemi sayesinde güvenle kredi kartı bilgilerinizi girerek ister yurtiçi ister yurtdışı biletinizi güvenle satınalabilirsiniz. Tüm seyahat ihtiyaçlarınız için, iletişim numaralarımızdan çağrı merkezimize ulaşabilir, kampanya ve promosyon avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz. Yüzlerce hava yolu firması arasından en uygun ve en ucuz uçak biletini fiyat karşılaştırmaları yaparak kolayca flyhisar.com’ dan alabilirsiniz.

Kısa zaman içerisinde mobil uygulamamız ile de size daha iyi hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Flyhisar.com’ dan uçak bileti ile birlikte otobüs bileti, araç kiralama, sigorta poliçeleri ve anlaşmalı otellerden oda kiralama modüllerini entegre ediyor olacağız. Sizler ile çıktığımız bu yolda sizlere en güzel hizmeti vermeyi hedefliyoruz.